Technik Pomiarów / Metrolog

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. TP/184/17

Najważniejsze obowiązki:

wykonywanie i kontrola pomiarów jakości produktów końcowych,
przeprowadzanie pomiarów z wykorzystaniem maszyny współrzędnościowej CMM,
tworzenie i zatwierdzanie sprawozdań z przeprowadzonych pomiarów,
przegląd i konserwacja sprzętu pomiarowego,
wsparcie działu jakości w specyficznych pomiarach.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie techniczne, najlepiej z zakresu mechaniki lub pokrewne,
min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, jako technik ds. pomiarów lub testów, najlepiej w branży automotive,
komunikatywna znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem,
praktyczne doświadczenie w pracy z maszyną CMM (Zeiss),
praktyczna znajomość narzędzi pomiarowych,
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
praktyczna znajomość tolerowania i wymiarowania geometrycznego GD&T,
staranność, dbałość o szczegóły, terminowość,
dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

ciekawą i pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie międzynarodowej,
duże możliwości rozwoju,
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017