Specjalista ds. Ofert

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SO/199/17

Najważniejsze obowiązki:

kompleksowa obsługa zapytań ofertowych,
przygotowywanie ofert w oparciu o wytyczne Działu Sprzedaży,
sporządzanie kalkulacji zyskowności,
kontakt z klientem, w tym udział w negocjacjach.

Wymagania:

wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu ekonomii,
doświadczenie w pracy w dziale ofertacji bądź sprzedaży,
znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie,
dobra znajomość programów pakietu MS Office (Excel, Word),
zdolność analitycznego myślenia,
komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
dokładność i sumienność.

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,
szkolenia umożliwiające dalszy rozwój zawodowy,
atrakcyjny system wynagrodzenia.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017