Specjalista ds. HR

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SHR/182/17

Najważniejsze obowiązki:

prowadzenie projektów rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, udział w spotkaniach rekrutacyjnych),
prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,
organizacja szkoleń dla pracowników firmy,
odpowiedzialność za prowadzenie spraw administracji personalnej,
budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy,
bieżące doradztwo i współpraca HR w zakresie zmian organizacyjnych, rozwiązywania konfliktów i problemów personalnych,
obsługa systemu SAP pod kątem zleconych do realizacji zadań.

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie,
znajomość narzędzi i technik rekrutacyjnych,
wiedza z zakresu organizowania procesów szkoleniowych,
zdolności organizacyjne,
komunikatywność.

Mile widziane:

znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
szkolenia i możliwości rozwoju,
przyjazną atmosferę pracy,
atrakcyjny system wynagrodzeń,
dodatkowe benefity.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017