Specjalista ds. Administracji

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SA/183/17

Najważniejsze obowiązki:

wsparcie administracyjne związane z obsługą pracowników (organizacja podróży służbowych, zarządzanie materiałami biurowymi, zarządzanie samochodami, telefonami służbowymi, koordynacja delegacji itp.),
czynności administracyjne (prowadzenie dokumentacji dotyczącej ubezpieczeń, obsługa korespondencji oraz sprawny obieg dokumentów),
wsparcie kadry kierowniczej w czynnościach organizacyjnych (spotkania, podróże, itp.),
dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
min. 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
znajomość pakietu MS Office,
bardzo dobra organizacja pracy,
systematyczność, zorganizowanie,
dyspozycyjność,
umiejętność logicznego myślenia,
terminowość, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
stabilne warunki zatrudnienia,
atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017