Pełnomocnik ds. Jakości / Pełnomocnik ISO

Dla naszego Klienta - renomowanej, intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. PJ/198/17

Najważniejsze obowiązki:

koordynacja Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością w zakładzie,
współpraca w firmach zewnętrznych (doradztwo, certyfikacja) w zakresie budowy zintegrowanego systemu zarządzania,
aktywny udział w audytach stron trzecich (certyfikacja),
rozwijanie świadomości pro-jakościowej i pro-środowiskowej w organizacji,
współpraca i wsparcie dla wszystkich działów przy tworzeniu dokumentacji systemowej,
analiza i weryfikacja dokumentów pod kątem zgodności ze standardami firmy i Zintegrowanymi Systemami Zarządzania,
współpraca i wsparcie systemów zarządzania w celu integracji systemów środowiskowych i operacyjnych w firmie,
aktywny udział w audytach,
tworzenie raportów i analiz dla Zespołu Zarządzania Jakością Korporacyjną,
udział w Globalnym Programie Audytów IMS.

Wymagania:

wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu inżynierii jakości, zarządzania jakością lub pokrewne,
min. 2 lata doświadczenia w pracy z procesami i systemami zarządzania jakością w zakładzie produkcyjnym w branży automotive,
doświadczenie w rozwoju zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie z ISO TS 16949 i ISO 14001,
bardzo dobra znajomość standardów jakości w branży motoryzacyjnej,
znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, SPC, MSA, APQP i CP, FMEA, 8D),
umiejętności organizacyjne,
umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych (także międzynarodowych),
umiejętności kontrolne,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
samodzielność,
odpowiedzialność.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
możliwości rozwoju i awansu,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017