Nauczyciel języka niemieckiego

W związku z ciągłym rozwojem firmy do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy w nowoczesnym Centrum Szkoleniowo-Językowym Pronobel w Żorach na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory
(możliwość zakwaterowania)

Zakres obowiązków:

- prowadzenie zajęć nauki języka niemieckiego,
- nauka w oparciu o konwersacje w języku niemieckim,
- nauczanie języka niemieckiego od podstaw, przygotowujące naszych pracowników
do rozpoczęcia pracy w Niemczech.

Wymagania:

- doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego grup osób dorosłych,
- umiejętność kreatywnego i skutecznego prowadzenia zajęć,
- praktyczna znajomość metod nauczania,
- profesjonalizm, komunikatywność,
- umiejętność motywowania do nauki.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stabilne zatrudnienie od poniedziałku do piątku,
- profesjonalne narzędzia pracy,
- nowoczesne, pełne wyposażenie sali szkoleniowej,
- pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.

Tytuł e-maila: NZ + imię i nazwisko
Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@pronobel.pl

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04); zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, że Pronobel Sp. z o.o. spełnia obowiązek informacyjny: www.pronobel.pl
Kandydatów prosimy o uwzględnienie w dokumentach aplikacyjnych poniższych zapisów:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

„Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku poprzez wykorzystywanie fotografii cyfrowej zamieszczonej w moich dokumentach aplikacyjnych, przez Pronobel Sp. z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 02/08/2018 Zmodyfikowane: 02/08/2018